היתרונות שבקופות ממוחשבות
בשנים האחרונות יותר ויותר בתי עסק משתמשים בקופות ממוחשבות והלקוחות נהנים מחוויית קניה משופרת ומבלים פחות זמן בהמתנה לתשלום

 

המודל הבסיסי של קופה אלקטרונית מסורתית כולל מקלדת, מסך תצוגה ומגירה לאחסון שטרות ומטבעות. גם הקופות הפשוטות ביותר כוללות מאפיינים לתיעוד מכירות, חישוב העודף שיש להחזיר ללקוח, הצגת מחירי מוצרים, הדפסת חשבוניות. ברוב הקופות האלקטרוניות המגירה ננעלת ונפתחת באופן אוטומטי עם ביצוע פעולות מסוימות.

בשנים האחרונות יותר ויותר בתי עסק משתמשים בקופות ממוחשבות. אחד היתרונות המרכזיים שבשימוש בקופות אלה הוא קיצור תהליך התשלום. בהמשך לכך הלקוחות נהנים מחוויית קניה משופרת ומקיצור זמן ההמתנה בתור לתשלום. היתרון הזה מושג באמצעות סורק הברקודים, שמבטל את הצורך להקליד מספרים ארוכים ומצמצם את האפשרות לטעויות הקלדה.

הקופות הממוחשבות מציעות גם אפשרויות מתקדמות לשליטה בפעילות העסקית, כגון ניהול מדויק של המלאי, תוך מעקב אחר מספר הפריטים שנמכרו, חיבור של על עמדת תשלום למערכת כללית, מעקב אחר הכנסות ועוד. הקופות מסוגלות להדפיס תוויות ברקוד ובכך לסייע בתהליך ספירת המלאי. התוויות מוצמדות למוצרים ובכך מאפשרות סריקה שלהם במסגרת הספירה.

כמו כן, הקופות מאפשרות שימוש של מספר משתמשים מורשים, באמצעות סיסמאות. הקופות מחוברות למערכת ראשית שעוקבת אחר פעילותו של כל משתמש, החל משעת ההתחברות וכלה בסך התשלומים שבוצע בכל עמדה. ניתן להתקין על הקופות אפליקציות שונות בהתאם צרכי בית העסק, על מנת לשפר ולייעל את פעילותו. בין האפליקציות הרווחות כיום, גם כזו המאפשרת לנהל מועדון לקוחות, לעקוב אחר המוצרים שרכש כל לקוח, להתאים קופונים, הטבות והנחות לכל לקוח, לשלוח את הקופונים בדואר אלקטרוני או באמצעות אפליקציה למכשיר הטלפון החכם ועוד מגוון פעולות ששומרות על קשר עם הלקוחות וגורמות להם לשוב ולרכוש בחנות.


 
הדוגמאות שהובאו לעיל, הן מה שנקרא על קצה המזלג, וקופות רושמות יכולות להציע לכם עוד שלל יתרונות כלכליים שיסייעו לכם באופן ישיר להגביר את רמת הרווחיות של העסק שלכם

 

ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
אולי יענין אותך לקרוא גם על:

למה צריך קופה רושמת

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת