קורא ברקוד

אנו נתקלים בקוראי ברקוד בכל מקום שבו אנחנו רוכשים מוצרים: סופרמרקט, מרפאה, חנות לכל מוצר ועוד. קוראים אלו מקלים את תהליך המעקב והזיהוי של המלאי והופכים את התהליך לנח יותר.

 

גנה הקופה הרושמת משווקת קורא ברקוד איכותי שמייעל את זמן העבודה של העסק שלך. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ופרטים על מלאי המכשירים שלנו.


כיצד פועל קורא ברקוד ולמי הוא מיועד

קורא ברקוד סורק ספרות או אותיות המיוצגות בקווים ומהוות קלט למחשב או לקופה רושמת. הטכנולוגיה המאפשרת את הסריקה כוללת שלושה סוגים:

  • לייזר

  • CCD

  • IMAGER

 

כיום ניתן לקרוא ברקוד גם עם טלפון חכם, אולם במגזר המסחרי אין בו שימוש. ההבדלים בין המכשירים נובעים מהטכנולוגיות השונות והתכונות שלהן. כך לדוגמא יכול קורא ברקוד עם לייזר להמיר את הקווים לספרות, לעומת קורא CCD או IMAGER שמפענח את התמונה החוזרת ורק לאחר מכן ממיר אותה לתוכן.

 

גנה לשירותכם

בחברת גנה - קופה רושמת ישמחו להעמיד לרשותכם קוראי ברקוד מתקדמים וציוד לבתי עסק ולמפעלים. אנו משרתים לקוחות בכל רחבי הארץ ויש לנו ניסיון משמעותי של עשרות שנים. צרו קשר עם אחד מנציגי החברה ובואו לקבל הצעת מחיר משתלמת.

להזמנות:

053-9426029

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת