קופות רושמות לעסקים

 

פתחתם עסק חדש? מזל טוב! על מנת שתוכלו לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר ועם המון שקט מסביב תצטרכו דבר ראשון קופה רושמת. חשוב שתדעו כי כל עסק קמעונאי אשר מוכר מוצרים חדשים יותר או חדשים פחות ומעוניין לנהל את מלאי המוצרים בצורה מסודרת ונכונה יהיה חייב לרכוש קופה רושמת. כאמור, קופות רושמות יש בשלל רחב של גדלים וסוגים שונים ויש לדעת איזה קופה לבחור מבין כולם ואיך להתאים אותה לסוג העסק שתפתחו.

 

בחירת גודל וסוג הקופה רושמת תלויה המון בסוג העסק שאתם מתכננים לפתוח, אם מדובר בעסק קטן כמו למשל קיוסק תצטרכו קופה רושמת שאינה משוכללת למדי עם המון פונקציות. לעומת זאת, בחנויות או במסעדות תצטרכו פונקציות רחבות יותר שתוכלו לנהל כל דבר כמו למשל: דוח מכירות, דוח שעון יצאה וכניסה ועוד. לכן, תבחרו את הקופה רושמת לפי סוג העסק, בין אם הוא קטן יותר או קטן פחות מומלץ להתייעץ ולקבל חוות דעת מחברים או משפחה, שכבר רכשו לעסק שלהם קופה רושמת על מנת לכוון אותכם לסוג הקופה ואף גם סכום ההשקעה.

 

לקופה רושמת יש תועלות רבות ורשימה רחבה של שימושים רלוונטיים שאותו בעל עסק יכול להפיק בעזרת הקופה. חלק מהדברים הינם הוצאת דוחות הכנסה, הוצאת דוחות של סוף יום חישוב הכנסה כוללת ועוד פרמטרים כאלה ואחרים. אחד האלמנטים הבולטים בקופה רושמת שדרכה ניתן להוציא ללקוח חשבונית קבלה, פתק החלפה ועוד. בעזרת קופה רושמת תוכלו לנהל את העודף ולקבוע אמצעי תשלום בכ.א.

 

ניתן לומר שמלבד לכך שקופה רושמת שימושית מאוד לבעל העסק וגורמת לפחות כאב ראש מכל הבחינות שדיברנו לעיל זה מהווה שירות בצורה מקצועית. מפני שלקוח מגיע לחנות, מכולת או דוכן ורוכש מוצר שהיה צריך הלקוח יקבל קבלה מפורטת על מה שילם, איזה מוצר, שם העסק ועוד. דבר זה יכול לפרסם אותכם יותר ולהרחיב את קהל הלקוחות שלכם. לסיכום לקופה רושמת יש המון יתרונות ושימושים רבים שכל בעל עסק יוכל לנהל לפי צרכיו וסוג העסק שיפתח.

 

מהי קופה רושמת לעסק? 

קופה רושמת מתאימה הן לעסק הקטן והן לעסק הגדול ולמעשה אי אפשר לנהל היום עסק ללא קופת עסק רושמת. העידן הממוחשב הכניס לתחום זה קופות ממוחשבות שמעניקות לכל עסק מגוון רחב של יתרונות ואת חלקם אמנה כאן. לדוגמא, קופה רושמת ממוחשבת מאפשרת לכם לנהל תחומים שונים של העסק באופן אוטומטי ומיידי. אתם יכולים לנהל רישום לקוחות כך שיש באפשרותכם להציע להם מוצר שקנו בעבר ואולי שכחו. היא מאפשרת לכם לנהל רישום מלאי אוטומטי המעודכן בזמן אמת ובכל רגע נתון, כך אתם יכולים לנהל את ההזמנות שלכם בפשטות וביעילות. כמו כן, היא מאפשרת לכם לנהל מעקב עובדים, ליצור דוחות שונים לייעול הניהול השוטף, לקיים מועדון לקוחות ולמעשה היא מעניקה לכם יתרונות רבים הכלולים במכונה ממוחשבת אחת שבעבר דרשה השקעה של זמן, מחשב נוסף, עבודה ידנית ולפעמים אפילו צורך להעסיק עובד נוסף. גם העבודה מול רואה החשבון נעשית פשוטה יותר והתוצאה הכוללת היא ייתרון כלכלי משמעותי עבור העסק ברבדים רבים. הן יתרון כספי והן יתרון ניהולי.

 

יתרונות נוספים של קופה רושמת לעסק

אחד היתרונות החשובים בניהול הלקוחות שלכם הוא האפשרות להעניק להם תחושה אישית. כאשר אתם מנהלים את העסק שלכם באמצעות קופת עסק רושמת תוכלו גם למלא את פרטי ימי ההולדת של לקוחות ושל עובדים, ואז להעניק להם שי בקנייה הסמוכה ליום ההולדת. קופה רושמת איכותית ויעילה מאפשרת לכם לצאת לחופשה כי אתם יודעים שהמעקב נעשה גם כשאתם לא בחנות. במקרה של תקלה במהלך הקלדת נתון, בעל העסק יכול להתקשר למרכז התמיכה והם יסייעו לו לפתור את הבעיה, לרוב במהירות ובמיידיות, כך שאין כל צורך להמתין לטכנאי. בדרך זו הפעילות השוטפת של העסק אינה מתעכבת והמכירות מתנהלות כסדרן. כמו כן, הקופה  מאפשרת לכם לנהל גבייה מלקוחות גם באמצעות כרטיס אשראי, תורמת בשליטה על תזרים הכספים של העסק, מסייעת לכם לחפש במהירות וביעילות מוצר, פרטי לקוחות, פרטי סוכנים והזמנות קודמות. זו הסיבה שבעולם המודרני התחרותי אנו פוגשים קופות רושמות החל בדוכן הפלאפל וכלה במרכול הגדול בארץ.

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת