משקלים אלקטרוניים

 

 

תשקלו את זה בין היתרונות של השימוש במשקלים אלקטרוניים גם שמירה על סביבת עבודה מקצועית ועל תהליכי מכירה יעילים ומדויקים

 

מערכות שקילה אלקטרוניות משמשות בתעשיות ובעסקים, לצרכי שקילה של חומרים שונים באופן מדויק במסגרת תהליכי מכירה. בין היתרונות המרכזיים של משקלים אלקטרוניים, בהשוואה למשקלים מכניים, גם היותם קומפקטיים יחסית. יכולת השקילה שלהם אינה תלויה בגדלם. הם אמינים, עמידים, מתאפיינים במהירות תגובה מצוינת ובשקילה מידית. מערכות אלקטרוניות מתאפיינות גם ברמת דיוק גבוהה. בנוסף, קיימים בשוק משקלים המסוגלים לשקול מספר מטענים בו זמנית. 

 

כיום ניתן לחבר את מערכות השקילה האלקטרוניות למחשב של החברה או של בית העסק ולתעד את הנתונים באופן רציף. המערכות כוללות מגוון אפליקציות, המסוגלות לבצע פעולות שונות, כגון ניתוח נתוני השקילה, דיווח על חריגות, הדפסה של דו"חות לפי חתכי נתונים ולפי תאריכים, הדגשה של תכונות מסוימות בהתאם להגדרות המשתמש, ועוד.

 

התכונות של משקלים אלקטרוניים מסייעים לתפוקה הכללית של התעשייה העושה בהם שימוש. מערכות השקילה מאפשרות לשלוט בכלים שמודדים את השינויים בפעילות החברה לאורך השנה. מוצרי השקילה האלקטרוניים המוצעים כיום בשוק שומרים על סביבת עבודה מקצועית ועל תהליכי מכירה יעילים ומדויקים, תוך גיבוי של התהליכים המתבצעים לפני ולאחר המכירה של החומרים הנשקלים. הגיבוי חוסך זמן ומשאבים, משום שהוא מאפשר להתגבר בקלות על תנודות מהירות במחירי החומרים שנשקלו, ללא צורך בשקילה נוספת. בכך המשקלים האלקטרוניים מאפשרים ניהול סביבת עבודה איכותית, המותאמת לתקנים ולדרישות הנחוצים לקיום יחסי מסחר בין חברות ברמה גלובלית. 

 

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

ציוד לסופר/מינימרקט

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מבצעים מיוחדים

 

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים ,מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

משקל מדבקות 

במבצע 20% הנחה

 

סלסלת אחסון גדולה לחנויות 370 ש"ח

מידות מטר על מטר גובה 0.85 

+

מסופון נייח

קופה רושמת  + מסוף אשראי

מחיר מבצע מיוחד !!

 

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים