מכונות אריזה

 

מכונות אריזה  יש להבין שממש כפי שחשוב להשקיע במוצר איכותי, כך גם יש להשקיע באריזה שלו, אך מטעמים מעט שונים. מכאן שלצד העובדה שעל המוצר ועל האריזה להיראות במיטבם, (ולו על מנת למשוך את הלקוח ועל מנת לשדר מקצועיות לצד איכות), הרי שלאריזה יש מגוון תפקידים חשובים נוספים. כך למשל על האריזה לדעת לשמור על התכולה במגוון אופנים - הן מבחינת השמירה על טריות והן מבחינת שמירה מפני קבלת מכות והאטת הליך הבלאי. כמו כן יש להבין שאריזה חכמה גם עשויה לחסוך לא מעט כסף, וזאת כי אריזה אשר תופסת נפח מינימלי ובו בעת נערמת באופן נוח, מאפשרת להעמיס יותר בכול פעם, כך שע"י אותה הובלה, ניתן להעביר יותר סחורה, ופה מדובר ברווח משמעותי עבור היצרן. 


התאמה מרבית
לאור כל זאת ניתן להבין מדוע אריזה מקצועית כה חשובה, אך פה יש להבין כיצד ניתן ליישם זאת, כלומר יש להבין כיצד לגרום למגוון מוצרים ליהנות מאריזות שונות, אך באותה איכות מרבית. ובכן כיצד מיישמים זאת? פשוט מאוד ע"י פנייה לחברה שמייצרת מכונות אריזה, או לחלופין מחזיקה היצע נרחב של מכונות אריזה. באופן שכזה ניתן לבצע התאמה מרבית בין אופי המוצר לבין אופי האריזה האידאלי ביותר. 


השקעה רווחית
יש לציין שמקום מקצועי כבר יידע לבחון את סוג החומר האידאלי עבור כל סוג של אריזה, יידע לבחון אם אופי השינוע עבור קבלת החלטה בנוגע לצורת האריזה, יכלול אלמנטים עיצוביים, (בהנחה ויש צורך), יתייחס אל אלמנט הסגירה והפתיחה ואף יתייחס לזמן האריזה (כמה מוצרים ניתן לארוז בדקה). לאור כל זאת יש לדעת שאין להתפשר על מכונה סטנדרטית, אלא לעתים יש צורך ליצור מכונת אריזה ייעודית עבור כל מוצר, ויש מקרים שהליך יותר יקר שכזה יתגלה כיותר משתלם עבור הטווח הרחוק- שווה בדיקה!

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת