מכונות קשירה

 

אם יש לכם מפעל ייצור, או עסק שבו אתם צריכים לארוז מוצרים בחבילות, אתם בוודאי משתמשים בטכניקות שונות של איחוד מוצרים ושליחתם באוגדנים ליעדם. אחת השיטות היא עטיפה בניילון נצמד באופן שמגן על המוצרים בזמן ההובלה שלהם. רבים משתמשים בניילון הנצמד כאלמנט היחיד שמחזיק למעשה את המוצרים יחד, וזה אכן נראה די חזק. העניין הוא שבזמן ההובלה, המוצרים והחבילות סופגים טלטולים לא פשוטים, ולאט לאט המבנה כולו יכול לקרוס, וכל המוצרים יכולים ליפול מתוך החבילה ולהתפזר. את הנזקים תוכלו לספר אחר כך, אבל בינתיים כדאי שתשקלו להשתמש במכונת קשירה.
 
מכונות קשירה הן מכונות המאפשרות עטיפה של מוצר בודד או אוגדן של מוצרים באמצעות סרטים פלסטיים חזקים במיוחד. באמצעות מכונות קשירה אפשר למעשה לעטוף כל גודל של חבילה על ידי שימוש באורכים שונים של הסרט והידוק הסרט לפני החיבור הסופי. הקשירה באמצעות סרט פלסטי חזק שומר על יציבות המוצר או אוגדן המוצרים גם בטלטלות קשות במיוחד.
 
ייעול, זירוז ושיפור תהליכי עבודה
 
מכונות קשירה מאפשרות לכם לבצע את פעולת הקשירה בצורה נוחה מאוד, במהירות וביעילות. תוכלו להעמיד את אוגדן המוצרים ליד המכונה, לשלוף את סרט הקשירה, לעטוף את האוגדן, ובתוך שניות אחדות המכונה תחתוך את הסרט במידה המתאימה ותבצע את החיבור בין שני קצוות הסרט.
 
אפשר לומר שעבור מפעלים המבצעים משלוחים רבים של מוצריהם, או עבור חברות העוסקים בשילוח מוצרים, בין שלהם ובין של לקוחות שלהם, מכונת קשירה היא מוצר חובה שיכול רק לשפר, לייעל ולזרז את העבודה, ולמנוע נזקים בלתי רצויים. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בטרם תבצעו רכישה של מכונה זו, על מנת לוודא שאתם קונים דגם המתאים לכם בדיוק.
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת