היתרונות של קופה רושמת ושל קופה ממוחשבת

 

בעולם הכלכלי שאנו חיים בו נדרשים עסקים קמעוניים לשפר את היעילות גם אל מול הלקוח וגם בניהול האחורי של העסק. כיום הקופה היא המוח שמאחורי עסק קמעוני ובה נעשות כל הפעולות באופן שוטף ומהיר. כל טעות עלולה לעולת כסף רב, כל עיכוב עלול להרחיק לקוח. 
כיום קופות רושמות הן קופות ממוחשבות, ובעצם מרכזות עבור העסק גם את הנושא של תקבולים והפקת חשבוניות, גם ניהול המלאי ועוד פונקציות חשובות של ניהול עסק.

 

היתרונות של קופה רושמת
■ הנפקת קבלה למשלם עבור תשלום במזומן, בהמחאה או בכרטיס אשראי. הקפות החדישות מאפשרות ביצוע של חיוב האשראי ואינן מצריכות מתקן חיצוני.
■ במקביל קופה רושמת מנפיקה חשבונית לדיווח למע"מ על כל עסקה. החשבונית מופקת באופן אוטומטי וחוסכת לבעל העסק זמן יקר.
˜■ קופה רושמת עוזרת במניעת גניבות שכן לא תיתכן פתיחת של מגירת המזומנים ללא ביצוע עסקה וכך כל פתיחה של המגירה חייבת להתאים למעבר מדויק של מזומנים בהתאם לשווי העסקה, התשלום והעודף שמדווח עליו בקופה

 

יתרונות של קופה ממחושבת
■ קופה ממוחשבת מאפשרת ניהול מלאי בקלות. ברגע שבוצעה עסקה, מופחת המוצר הנמכר מן המלאי המוזן במערכת ובכך מאפשרת הקופה לבעל העסק לדעת בכל רגע נתון מה מצב המלאי.
■ בקופה ממוחשבת ניתן להתאים את התוכנה לסוג בית העסק, ובכך להקל על התהליך והשימוש בקופה. לקופה ממוחשבת במסעדה יש צרכים אחרים מקופה ממוחשבת בבית מלון, והתוכנה המותקנת משתנה בהתאם.
■ קופה ממוחשבת מציעה ממשק אינטראקטיבי נעים ויזואלית וקל לשימוש שעוזר לעובד להגיב ביעילות לדרישות הלקוח. תוכנה טובה גם תצמצם אפשרויות לטעויות על יד צמצום הפונקציות שהעובד נדרש להקליק.
■ קופה ממוחשבת היא לב העסק ובעצם מאפשרת לנהל את כל החלקים שלו. כך בנוסף לפונקציות העסקיות המסורתיות, ניתן לנהל באמצעות הקופה גם את מצבת כוח האדם כולל שעון נוכחות, לנהל את הקשר עם הספקים, הפקת דוחות מגוונים כגון רווחיות, ניהול תזרים מזומנים, ריכוז מועדון לקוחות ומבצעים, ועוד שימושים רבים ומגוונים לפי צרכי העסק הספציפי.
בעבר קופה רושמת סיפקה מטרה אחת של קבלת תשלום מלקוח ורישום קבלה בהתאם. היום, באמצעות הקופה הרושמת\ממוחשבת, הקופה היא כלי העבודה הניהולי העיקרי של העסק, וניתן לראות אותה בכל עסק קמעוני, מבית קפה קטן בפינת רחוב ועד רשת כלל ארצית.
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
 
למאמר בנושא, היעלות של קופה רושמת לחץ כאן

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת