היעילות של קופה רושמת

 

לפתוח עסק חדש בכל תחום הוא תמיד הרגשה מעניינת, כייפית ומרגשת מאוד, מכיוון שאין לדעת האם באמת העסק יהיה מוצלח וריווחי או שלא יצליח כלל. ולכן כל עסק ירצה רווחיות גדולה עם כמות לקוחות רחבה בהתאם למקום מגוריו שהעסק יפתח. זאת אומרת, שאם בעל העסק יפתח באזור תל אביב יעדיף הגעה של לקוחות מכל אזור גוש דן. בנוסף, על מנת שהעסק יהיה מוצלח וריווחי מומלץ מאוד דבר ראשון להשתמש בקופה רושמת.


חישוב נכון לעסק
קופות רושמות קיימות במגוון רחב של סוגים שונים כגון: קופות רושמות ממוחשבות, קופות רושמות עם מגירה ומסך, ידניות, טאץ' ועוד. היעילות של הקופה הרושמת מהווה חלק משמעותי לכל בעל עסק, מכיוון שבעזרת קופה רושמת ניתן לנהל ולאחסן את הכספים ולבצע פתיחה וסגירת קופה מתחילתה ועד לסופה. כלומר, בעל עסק יוכל בעזרת קופה רושמת להוציא דו"ח שמסכם את ההכנסה הסופית בסוף היום. דבר זה משמעותי מאוד לניהול נכון של העסק. יתר על כן, קופה רושמת נותנת לבעל העסק רוגע, ונחת לאחסון ההכנסה הכספית .


הדרך לעיקוב לקוחות בתור לקופה
ראוי להדגיש כאשר נכנסת לחנות כמות גדולה של לקוחות על מנת לצרוך מוצרים שונים יילקח בחשבון אורך התור בקופה עד התשלום. לפיכך קופה רושמת או ממוחשבת מהווה יעלות רבה לשירות הלקוח, בכך שבעל העסק יוכל לקצר את עומס התנועה בחנות בעזרת הקופה רושמת, שבעזרתה יוכל להקליד את כמות המוצרים בצורה נוחה ויעילה. הקופה הרושמת תראה את סך הקנייה, את העודף ללקוח וכמובן תוציא חשבונית קנייה. ניתן להבין שבעזרת קופה רושמת ניתן למנוע תור בעמדות הקופה וכך גם להוציא כל לקוח מרוצה ולחזור לקנייה הבאה.
לסיכום
ניתן לומר שכדי שעסק יצליח בצורה מקצועית , טובה ונוחה, מומלץ בראש ובראשונה להשתמש בקופה רושמת. ראוי להדגיש את היעילות שהקופה מעניקה לעסק, בין אם זה לשירות ללקוח להוצאת קבלה לאחר קנייה ובין אם זה לבעל העסק בניהול את כספיו בצורה יעלה. יתר על כן, יש לשים לב(!) בעת הרכישה מומלץ לבדוק אם  ניתן לקבל על הקופה הנקנית אחריות מלאה על כל תקלה גם לאחר שנה של אחריות יצרן.
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
 
אולי יעניין אותך לקרוא גם על : למה צריך קופות רושמות?

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת