היתרונות הכלכליים של קופות רושמות

 

קופה רושמת היא לא רק מגירה עם מספר תאים, שבהם אפשר לאחסן כסף קטן ושטרות. קופה רושמת היא גם ממש לא רק מחשבון שאיתו אפשר לחשב את סך כל הקניה בכל עסקה ועסקה. קופה רושמת היא למעשה כלי ניהולי ממעלה ראשונה המאפשר לבצע מגוון רחב של פעולות עסקיות ומטרת כולן, לשפר את השורה התחתונה, לשפר את רמת ההכנסות שלכם ואת הרווחיות.


כך למשל, קופה רושמת יכולה לספר לכם בכל יום כמה עסקאות ביצעתם, מה היה גובהה הממוצע של כל עסקה, מה הייתה העסקה הקטנה ביותר, ומה הייתה העסקה הגדולה ביותר. קופה רושמת יכולה לסייע לכם בכל יום, בכל שבוע, בכל חודש ובכל שנה, מה היו המוצרים הנמכרים ביותר, ומה היו המוצרים שכמעט ואף אחד לא רכש. הקופה הרושמת שלכם יודעת תספר לכם האם המבצע שהשקתם לאחרונה, הוביל לעלייה בהיקף המכירות של המוצר במבצע, או שלא הייתה לכך שום משמעות.


להבין את העסק שלכם עד רמת המוצר הבודד
רק משלל דוגמאות אלה אפשר להבין את היתרונות הכלכליים האדירים של קופה רושמת. קופה רושמת מסייעת לכם למעשה להבין יותר את העסק שלכם, להבין את הלקוחות שלכם, מה הם מחפשים, מתי הופך מוצר ממוצר יקר מדי שלא קונים, למוצר אטרקטיבי, ובסופו של דבר, מסייעת לכם לתכנן את המהלכים השיווקיים הבאים שלכם, לתכנן מבצעי קידום מכירות ולתכנן אפילו את מבנה החנות שלכם והמלאי.


תכנון עסקי מן המעלה הראשונה
תוכלו למשל באמצעות המידע המאוחסן בקופה הרושמת, להעריך עד כמה הנחת מוצר מסוים על יד הקופה, מסייעת בהגברת מכירותיו, ובהתאם לכך תוכלו לבחון מה הם המוצרים שאתם רוצים לקדם ולהניח אותם על יד הקופה. תוכלו לעשות זאת לגבי כל מוצר ולגבי כל מיקום בחנות. ייתכן וישנו מדף שכל המוצרים בו אינם נמכרים. או אז תוכלו להבין שהמדף אינו נגיש לעין או ליד ולכן אנשים אינם מודעים למוצרים שנמצאים בו כלל.
 
הדוגמאות שהובאו לעיל, הן מה שנקרא על קצה המזלג, וקופות רושמות יכולות להציע לכם עוד שלל יתרונות כלכליים שיסייעו לכם באופן ישיר להגביר את רמת הרווחיות של העסק שלכם
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
אולי יענין אותך לקרוא גם על: למה צריך קופה רושמת

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

צרו קשר

מענה טלפוני לשרותכם עד השעה 22:00

 

053-9383615

קופות רושמות

ציוד אריזה

מתקני תצוגה ועגלות

 

ציוד למטבח המקצועי

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

053-9383615

מ. גנה סחר והשקעות בע"מ 

הפלד 44 א.ת חולון | 053-9383615

ציוד קשירה

שולחנות קופה

053-9383615

בין לקוחותינו >>

מבצעים

מענה טלפוני עד השעה 22:00

מסופי אשראי

מגוון רחב של מוצרים לעסק שלך במחירים ותנאים מיוחדים ,קופות רושמות ממוחשבות יד 2 וחדש מהיבואן כולל אחריות מלאה, משקלים, מכונות קשירה, מכונות אריזה, אריזות קרטון, מכונות הלחמה, מכונות חיתוך, עגלות לסופר וכל המוצרים הנלווים. מעונינים לשמוע עוד על המבצעים שלנו ?  

אצלינו בגנה שירות יעיל, אמין ומקצועי!!  זקוקים לקופה רושמת בסיסית או קופה רושמת בעלת מערכת אבטחה מקסימאלית? גנה (GANA), היא הבית של כל בתי העסק, הכוללת את המגוון הגדול ביותר של מוצרי צריכה לעסקים וכן קופות רושמות ברמות השונות. למעוניינים, ניתן בנוסף למצוא אצלנו גם קופות רושמות יד 2 באיכות וברמה גבוהה!

חדש על המדף 

 

מידוף לחנות 490 ש"ח

מחיר הזול ביותר בארץ 

מידוף לעסקים
מידוף לעסקים

מתקן תצוגה ירקות

מחיר החל מ 1,600 ש"ח 

מתקן תצוגה לממתקים

מחיר החל מ 3,500 ש"ח

(כולל 30 מתקנים)

מתקני תצוגה לאחסון

מחיר החל מ 370 ש"ח

סלסלות לסופר 

החל מ85 ₪ בלבד

 *מגוון צבעים *ידית נשלפת