היתרונות שבקופות ממוחשבות
בשנים האחרונות יותר ויותר בתי עסק משתמשים בקופות ממוחשבות והלקוחות נהנים מחוויית קניה משופרת ומבלים פחות זמן בהמתנה לתשלום

 

המודל הבסיסי של קופה אלקטרונית מסורתית כולל מקלדת, מסך תצוגה ומגירה לאחסון שטרות ומטבעות. גם הקופות הפשוטות ביותר כוללות מאפיינים לתיעוד מכירות, חישוב העודף שיש להחזיר ללקוח, הצגת מחירי מוצרים, הדפסת חשבוניות. ברוב הקופות האלקטרוניות המגירה ננעלת ונפתחת באופן אוטומטי עם ביצוע פעולות מסוימות.

בשנים האחרונות יותר ויותר בתי עסק משתמשים בקופות ממוחשבות. אחד היתרונות המרכזיים שבשימוש בקופות אלה הוא קיצור תהליך התשלום. בהמשך לכך הלקוחות נהנים מחוויית קניה משופרת ומקיצור זמן ההמתנה בתור לתשלום. היתרון הזה מושג באמצעות סורק הברקודים, שמבטל את הצורך להקליד מספרים ארוכים ומצמצם את האפשרות לטעויות הקלדה.

הקופות הממוחשבות מציעות גם אפשרויות מתקדמות לשליטה בפעילות העסקית, כגון ניהול מדויק של המלאי, תוך מעקב אחר מספר הפריטים שנמכרו, חיבור של על עמדת תשלום למערכת כללית, מעקב אחר הכנסות ועוד. הקופות מסוגלות להדפיס תוויות ברקוד ובכך לסייע בתהליך ספירת המלאי. התוויות מוצמדות למוצרים ובכך מאפשרות סריקה שלהם במסגרת הספירה.

כמו כן, הקופות מאפשרות שימוש של מספר משתמשים מורשים, באמצעות סיסמאות. הקופות מחוברות למערכת ראשית שעוקבת אחר פעילותו של כל משתמש, החל משעת ההתחברות וכלה בסך התשלומים שבוצע בכל עמדה. ניתן להתקין על הקופות אפליקציות שונות בהתאם צרכי בית העסק, על מנת לשפר ולייעל את פעילותו. בין האפליקציות הרווחות כיום, גם כזו המאפשרת לנהל מועדון לקוחות, לעקוב אחר המוצרים שרכש כל לקוח, להתאים קופונים, הטבות והנחות לכל לקוח, לשלוח את הקופונים בדואר אלקטרוני או באמצעות אפליקציה למכשיר הטלפון החכם ועוד מגוון פעולות ששומרות על קשר עם הלקוחות וגורמות להם לשוב ולרכוש בחנות.


 
הדוגמאות שהובאו לעיל, הן מה שנקרא על קצה המזלג, וקופות רושמות יכולות להציע לכם עוד שלל יתרונות כלכליים שיסייעו לכם באופן ישיר להגביר את רמת הרווחיות של העסק שלכם

 

ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
אולי יענין אותך לקרוא גם על:

למה צריך קופה רושמת

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​