קופות רושמות לעסקים

 

פתחתם עסק חדש? מזל טוב! על מנת שתוכלו לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר ועם המון שקט מסביב תצטרכו דבר ראשון קופה רושמת. חשוב שתדעו כי כל עסק קמעונאי אשר מוכר מוצרים חדשים יותר או חדשים פחות ומעוניין לנהל את מלאי המוצרים בצורה מסודרת ונכונה יהיה חייב לרכוש קופה רושמת. כאמור, קופות רושמות יש בשלל רחב של גדלים וסוגים שונים ויש לדעת איזה קופה לבחור מבין כולם ואיך להתאים אותה לסוג העסק שתפתחו.

 

בחירת גודל וסוג הקופה רושמת תלויה המון בסוג העסק שאתם מתכננים לפתוח, אם מדובר בעסק קטן כמו למשל קיוסק תצטרכו קופה רושמת שאינה משוכללת למדי עם המון פונקציות. לעומת זאת, בחנויות או במסעדות תצטרכו פונקציות רחבות יותר שתוכלו לנהל כל דבר כמו למשל: דוח מכירות, דוח שעון יצאה וכניסה ועוד. לכן, תבחרו את הקופה רושמת לפי סוג העסק, בין אם הוא קטן יותר או קטן פחות מומלץ להתייעץ ולקבל חוות דעת מחברים או משפחה, שכבר רכשו לעסק שלהם קופה רושמת על מנת לכוון אותכם לסוג הקופה ואף גם סכום ההשקעה. ראוי לציין שעסק כמו משרד חקירות פרטי לדוגמה, לא באמת חייב קופה רושמת. 

 

לקופה רושמת יש תועלות רבות ורשימה רחבה של שימושים רלוונטיים שאותו בעל עסק יכול להפיק בעזרת הקופה. חלק מהדברים הינם הוצאת דוחות הכנסה, הוצאת דוחות של סוף יום חישוב הכנסה כוללת ועוד פרמטרים כאלה ואחרים. אחד האלמנטים הבולטים בקופה רושמת שדרכה ניתן להוציא ללקוח חשבונית קבלה, פתק החלפה ועוד. בעזרת קופה רושמת תוכלו לנהל את העודף ולקבוע אמצעי תשלום בכ.א.

 

ניתן לומר שמלבד לכך שקופה רושמת שימושית מאוד לבעל העסק וגורמת לפחות כאב ראש מכל הבחינות שדיברנו לעיל זה מהווה שירות בצורה מקצועית. מפני שלקוח מגיע לחנות, מכולת או דוכן ורוכש מוצר שהיה צריך הלקוח יקבל קבלה מפורטת על מה שילם, איזה מוצר, שם העסק ועוד. דבר זה יכול לפרסם אותכם יותר ולהרחיב את קהל הלקוחות שלכם. לסיכום לקופה רושמת יש המון יתרונות ושימושים רבים שכל בעל עסק יוכל לנהל לפי צרכיו וסוג העסק שיפתח.

 

מהי קופה רושמת לעסק? 

קופה רושמת מתאימה הן לעסק הקטן והן לעסק הגדול ולמעשה אי אפשר לנהל היום עסק ללא קופת עסק רושמת. העידן הממוחשב הכניס לתחום זה קופות ממוחשבות שמעניקות לכל עסק מגוון רחב של יתרונות ואת חלקם אמנה כאן. לדוגמא, קופה רושמת ממוחשבת מאפשרת לכם לנהל תחומים שונים של העסק באופן אוטומטי ומיידי. אתם יכולים לנהל רישום לקוחות כך שיש באפשרותכם להציע להם מוצר שקנו בעבר ואולי שכחו. היא מאפשרת לכם לנהל רישום מלאי אוטומטי המעודכן בזמן אמת ובכל רגע נתון, כך אתם יכולים לנהל את ההזמנות שלכם בפשטות וביעילות. כמו כן, היא מאפשרת לכם לנהל מעקב עובדים, ליצור דוחות שונים לייעול הניהול השוטף, לקיים מועדון לקוחות ולמעשה היא מעניקה לכם יתרונות רבים הכלולים במכונה ממוחשבת אחת שבעבר דרשה השקעה של זמן, מחשב נוסף, עבודה ידנית ולפעמים אפילו צורך להעסיק עובד נוסף. גם העבודה מול רואה החשבון נעשית פשוטה יותר והתוצאה הכוללת היא ייתרון כלכלי משמעותי עבור העסק ברבדים רבים. הן יתרון כספי והן יתרון ניהולי.

 

יתרונות נוספים של קופה רושמת לעסק

אחד היתרונות החשובים בניהול הלקוחות שלכם הוא האפשרות להעניק להם תחושה אישית. כאשר אתם מנהלים את העסק שלכם באמצעות קופת עסק רושמת תוכלו גם למלא את פרטי ימי ההולדת של לקוחות ושל עובדים, ואז להעניק להם שי בקנייה הסמוכה ליום ההולדת. קופה רושמת איכותית ויעילה מאפשרת לכם לצאת לחופשה כי אתם יודעים שהמעקב נעשה גם כשאתם לא בחנות. במקרה של תקלה במהלך הקלדת נתון, בעל העסק יכול להתקשר למרכז התמיכה והם יסייעו לו לפתור את הבעיה, לרוב במהירות ובמיידיות, כך שאין כל צורך להמתין לטכנאי. בדרך זו הפעילות השוטפת של העסק אינה מתעכבת והמכירות מתנהלות כסדרן. כמו כן, הקופה  מאפשרת לכם לנהל גבייה מלקוחות גם באמצעות כרטיס אשראי, תורמת בשליטה על תזרים הכספים של העסק, מסייעת לכם לחפש במהירות וביעילות מוצר, פרטי לקוחות, פרטי סוכנים והזמנות קודמות. זו הסיבה שבעולם המודרני התחרותי אנו פוגשים קופות רושמות החל בדוכן הפלאפל וכלה במרכול הגדול בארץ.

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​