קופה רושמת לעסקים !!
אחד המכשירים הבסיסיים שאפשר למצוא בכל בית עסק בו מתבצעת מכירה וקניה של מוצרים היא קופה רושמת. למה אי אפשר בלי?

 

קופה רושמת היא אחד המכשירים הבסיסיים שאפשר למצוא ברוב בתי העסק בהם מתבצעת מכירה וקניה של מוצרים. ברוב המקרים הקופה כמורכבת ממסך, מקלדת ושטח אחסון לכסף.

הסוג הרווח של קופות כיום הוא קופה רושמת, אוטומטית וממוחשבת. קופה רושמת לעסקים מציעה מספר יתרונות בהם מעקב אחר לקוחות, מעקב אחר עסקאות, מהירות ויעילות בתהליך התשלום ועוד. כיום התוכנות המיושמות בהפעלת קופות רושמות מסוגלות לספק נתונים שונים, כגון מספר מדויק של כל המוצרים שבמלאי. אפילו הדגמים הפשוטים יותר של קופות רושמות לעסקים כוללים אפשרות לתיעוד המכירות, חישוב של שינויים במחירי המוצרים, איתור מחירים של מוצרים והדפסה של חשבוניות וקבלות ללקוח.

כיום המאפיינים והיישומים של כל קופה רושמת תלויים בתוכנה שהותקנה על המחשב שכוללת הקופה. ברוב המקרים, מחירן של הקופות הרושמות כולל גם את התוכנה הבסיסית. התוכנה מאפשרת להטעין את הדרישות והמאפיינים של בית העסק, כגון עלויות מס, דו"חות מתאימים, זיהוי ושיוך היקף מכירות לפי שם העובד. ישנם דגמים משוכללים של קופות רושמות שמציעים מאפיינים מתקדמים, שמאפשרים להפיק דו"חות מורכבים יותר ויותר, ולשמור יותר מידע על אודות בית העסק.

מאפיין הבטיחות הוא יתרון נוסף. המגירה לאחסון הכסף ננעלת אוטומטית ונפתחת רק באמצעות קוד סודי ושם משתמש.

חשוב לציין כי גם אם מתחילים עם דגם יחסית פשוט של קופה רושמת, אפשר לבצע שדרוג ולרכוש קופה מדגם מתקדם יותר, על פי הצרכים המשתנים ובהתאם להתפתחות ולצמיחה של בית העסק.


 
הדוגמאות שהובאו לעיל, הן מה שנקרא על קצה המזלג, וקופות רושמות יכולות להציע לכם עוד שלל יתרונות כלכליים שיסייעו לכם באופן ישיר להגביר את רמת הרווחיות של העסק שלכם

 

ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
אולי יענין אותך לקרוא גם על:

למה צריך קופה רושמת

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​