סוגי קופות רושמות

 

אולי רבים מאיתנו יתקשו להאמין, אבל עד לפני עשרים שנה, קופה רושמת הייתה מוצר מאוד ייחודי, שלא היה קיים בכל חנות. גם בחנויות שכבר כן הייתה בהם קופה כזאת, הקופה שימשה בעיקר כדי לעשות חישובים פשוטים ולהדפיס קבלה פשוטה, לא יותר מכך. מאז ועד היום, העולם הזה של קופות רושמות, עבר מהפיכה של ממש, או יותר נכון התקדמות אדירה. היום, כאשר אומרים קופה רושמת, הכוונה היא למחשב לכל דבר, מחשב שיודע לבצע אין ספור ניתוחים סביב הנתונים המוקלדים אליו במהלך יום הפעילות של העסק. בנוסף לכך, לכל בית עסק אפשר להתאים קופה רושמת שונה, בהתאם לצרכים הרלוונטיים של העסק.


קופה רושמת בשילוב משקל
כך למשל, עבור מכולת קטנה, ניתן להזמין קופה רושמת המשלבת גם משקל דיגיטלי המחובר אליה באופן מובנה. הקופה יודעת לקלוט באופן אוטומטי את נתוני המשקל ולהזין את הנתונים לחשבון הלקוח בזמן אמת. כמו כן, יודעת קופה כזאת, לבצע חישובים רציפים שמסייעים לבעל המכולת לבצע מעקב אחרי המלאי בחנות, מוצרים שחסרים וצריך להזמין, מוצרים שאינם נמכרים בתדירות ראויה, ומוצרים מבוקשים מאוד שכדאי אולי לקדם אותם על מדפי המכולת.


קופה עם יכולות מחשוב מתקדמות
בסופרמרקט גדול, תהיה הקופה הרושמת מתוחכמת יותר, ותהיה מחוברת בדרך כלל לרשת מחשבים ארצית, המעדכנת את המחירים באופן רציף, ומקבלת נתונים מכל קופה בכל רגע נתון, על מנת לקבל נתוני המכירות של כל רשת השיווק מכל החנויות הפזורות בכל רחבי הארץ. מערכות אלה יודעת לבצע מגוון רחב של פעולות חישוביות, על מנת לסייע בניהול המלאי של הסניף. קופות רושמות אלה יודעות לעבוד גם עם קורא ברקוד משוכלל המסוגל לקרוא ברקוד במהירות ובקלות, ממספר זוויות במקביל.


התאמת הקופה לבית העסק
בחנויות אחרות, כמו חנויות בגדים, חנויות מחשבים או חנויות כלי בית וכלי עבודה, ניתן להתאים קופות שונות המסוגלות להתממשק לקורא ברקוד נייד שניתן להביא אותו אל המוצר, במקום להרים את המוצר אל הקורא. בשורה התחתונה, ישנם סוגים רבים ומגוונים של קופות רושמות, כשכל קופה יודעת לבצע מגוון רחב של פעולות חישוביות המסייעות בניהול העסק, מעבר לתפקידן היום יומי.
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​