משקלים אלקטרוניים

 

 

תשקלו את זה בין היתרונות של השימוש במשקלים אלקטרוניים גם שמירה על סביבת עבודה מקצועית ועל תהליכי מכירה יעילים ומדויקים

 

מערכות שקילה אלקטרוניות משמשות בתעשיות ובעסקים, לצרכי שקילה של חומרים שונים באופן מדויק במסגרת תהליכי מכירה. בין היתרונות המרכזיים של משקלים אלקטרוניים, בהשוואה למשקלים מכניים, גם היותם קומפקטיים יחסית. יכולת השקילה שלהם אינה תלויה בגדלם. הם אמינים, עמידים, מתאפיינים במהירות תגובה מצוינת ובשקילה מידית. מערכות אלקטרוניות מתאפיינות גם ברמת דיוק גבוהה. בנוסף, קיימים בשוק משקלים המסוגלים לשקול מספר מטענים בו זמנית. 

 

כיום ניתן לחבר את מערכות השקילה האלקטרוניות למחשב של החברה או של בית העסק ולתעד את הנתונים באופן רציף. המערכות כוללות מגוון אפליקציות, המסוגלות לבצע פעולות שונות, כגון ניתוח נתוני השקילה, דיווח על חריגות, הדפסה של דו"חות לפי חתכי נתונים ולפי תאריכים, הדגשה של תכונות מסוימות בהתאם להגדרות המשתמש, ועוד.

 

התכונות של משקלים אלקטרוניים מסייעים לתפוקה הכללית של התעשייה העושה בהם שימוש. מערכות השקילה מאפשרות לשלוט בכלים שמודדים את השינויים בפעילות החברה לאורך השנה. מוצרי השקילה האלקטרוניים המוצעים כיום בשוק שומרים על סביבת עבודה מקצועית ועל תהליכי מכירה יעילים ומדויקים, תוך גיבוי של התהליכים המתבצעים לפני ולאחר המכירה של החומרים הנשקלים. הגיבוי חוסך זמן ומשאבים, משום שהוא מאפשר להתגבר בקלות על תנודות מהירות במחירי החומרים שנשקלו, ללא צורך בשקילה נוספת. בכך המשקלים האלקטרוניים מאפשרים ניהול סביבת עבודה איכותית, המותאמת לתקנים ולדרישות הנחוצים לקיום יחסי מסחר בין חברות ברמה גלובלית. 

 

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​