מכונות קשירה

 

אם יש לכם מפעל ייצור, או עסק שבו אתם צריכים לארוז מוצרים בחבילות, אתם בוודאי משתמשים בטכניקות שונות של איחוד מוצרים ושליחתם באוגדנים ליעדם. אחת השיטות היא עטיפה בניילון נצמד באופן שמגן על המוצרים בזמן ההובלה שלהם. רבים משתמשים בניילון הנצמד כאלמנט היחיד שמחזיק למעשה את המוצרים יחד, וזה אכן נראה די חזק. העניין הוא שבזמן ההובלה, המוצרים והחבילות סופגים טלטולים לא פשוטים, ולאט לאט המבנה כולו יכול לקרוס, וכל המוצרים יכולים ליפול מתוך החבילה ולהתפזר. את הנזקים תוכלו לספר אחר כך, אבל בינתיים כדאי שתשקלו להשתמש במכונת קשירה.
 
מכונות קשירה הן מכונות המאפשרות עטיפה של מוצר בודד או אוגדן של מוצרים באמצעות סרטים פלסטיים חזקים במיוחד. באמצעות מכונות קשירה אפשר למעשה לעטוף כל גודל של חבילה על ידי שימוש באורכים שונים של הסרט והידוק הסרט לפני החיבור הסופי. הקשירה באמצעות סרט פלסטי חזק שומר על יציבות המוצר או אוגדן המוצרים גם בטלטלות קשות במיוחד.
 
ייעול, זירוז ושיפור תהליכי עבודה
 
מכונות קשירה מאפשרות לכם לבצע את פעולת הקשירה בצורה נוחה מאוד, במהירות וביעילות. תוכלו להעמיד את אוגדן המוצרים ליד המכונה, לשלוף את סרט הקשירה, לעטוף את האוגדן, ובתוך שניות אחדות המכונה תחתוך את הסרט במידה המתאימה ותבצע את החיבור בין שני קצוות הסרט.
 
אפשר לומר שעבור מפעלים המבצעים משלוחים רבים של מוצריהם, או עבור חברות העוסקים בשילוח מוצרים, בין שלהם ובין של לקוחות שלהם, מכונת קשירה היא מוצר חובה שיכול רק לשפר, לייעל ולזרז את העבודה, ולמנוע נזקים בלתי רצויים. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בטרם תבצעו רכישה של מכונה זו, על מנת לוודא שאתם קונים דגם המתאים לכם בדיוק.
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​