למה צריך קופה רושמת?

 

ניהול עסק הוא תמיד משימה מורכבת. לא כל אחד יודע כיצד לנהל עסק ולכן לא כולנו בוחרים להיות עצמאיים. ניהול עסק מצריך לא מעט ידע, ניסיון, אחריות ותעוזה בעיקר בשל הצורך להתנהל נכון מהבחינה הפיננסית. ניהול נכון של העסק כולל לא רק שמירה על מבת לקוחות גדולה ועובדה אחראית מול ספקים, אלא גם ואולי בעיקר ניהול ספרים ותיעוד מדויק של כל ההתנהלות הכלכלית פיננסית של העסק.

 

לא כולנו כלכלנים

לא כל בעל עסק הוא כלכלן או בוגר קורס הנהלת חשבונות, לכם בתור בעל עסק עלינו להיות נבונים מספיק כדי לבחור את האנשים המתאימים ביותר לאייש כל תפקיד בעסק. מנהל חשבונות, רואה חשבון, חשב שכרו ועוד בעלי תפקידים מסוג זה הם קריטיים להצלחת העסק ולניהול תקין בו. מלבד אנשים ראויים ומנוסים על בעל העסק להחזיק בציוד ובמכשור המתאים כדי להתנהל באופן אחראי ונכון גם בהיבט הפיננסי.


מהי קופה רושמת?
אחד המוצרים החשובים בהקשר של התנהלות פיננסית נכונה הוא קופות רושמות היא הכרחית לכל בעל עסק שמעוניין להיות שקט ובטוח ברישום נכון ובניהול אחראי של כל הפעילות של העסק. מבחינת החוק בישראל על עסק חייב לנהל ספרים. הקופה הרושמת אם כן אינה מסייעת רק להפקת חשבוניות וקבלות, אלא גם משמשת לביצוע ניהול נכון של הכנסות והוצאות.


איך לבחור?
משום כך כאשר בעל עסק כעומד בפני החלטה איזו קופה לרכוש האם קופה רגילה או קופה רושמת כדאי לשקול היטב לרכוש קופה רושמת שתקנה עבור בעל העסק גם שקט נפשי. כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את המוצר שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר וישרת את העסק שלכם היטב כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום. בשוק קיימות קופות רושמות מסוגים שונים וכדי למצוא את זו שתשרת את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר כדאי להתייעץ.


ההחלטה לגבי סוג הקופה צריכה להיות על פי הייעוד של בית העסק. חנות בגדים למשל היא בעלת צרכים ומאפיינים עסקיים שונים מאשר סופר מרקט או חנות מכולת. משום כך וודאו שמי שאתם מתייעצים אתו מכיר את התחום שבו אתם עוסקים ולכן יידע לייעץ לכם.
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
 
למאמר בנושא מכונות קשירה לחצו כאן
ולמאמר בנושא יתרונות של קופות רושמות וממוחשבות לחץ כאן

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​