השינויים שהצריכו שימוש בקופה רושמת

 

כיום, חלק אינטגראלי מהסך הכולל של אמצעי הניהול שמשמשים עסקים רבים בישראל מזוהה עם ההמצאה הנהדרת שנקראת קופה רושמת. החשיבות של הקופה הרושמת הולכת ומתגברת עם השנים, כך שכיום כמעט כל בית עסק שהוא מוסיף לרשותו קופה רושמת במקום מסוף האשראי שהיה ונשאר בגדר נחלת העבר הרחוק. המהפך העצום שחל בתחום נגרם עקב כמה וכמה התרחשויות ושינויים מרכזיים, עליהם נרחיב את היריעה בשורות הבאות. הגורם הראשון קשור באופן ישיר להתפתחות הטכנולוגית המואצת.


הקדמה הטכנולוגית ושבירת המחסום הפסיכולוגי
הקדמה הטכנולוגית הביאה לחשיפה מוגברת של כלל הציבור למכשירים נהדרים, מספקי ידע כמו למשל הטלפון החכם, מחשבים, ועוד שורה ארוכה של אביזרים מתוחכמים נוספים. מה שבעבר היה קרוי "אימת המחשב" איננו מאפיין עוד את מרבית הציבור. כתוצאה מכך, נשבר למעשה המחסום הפסיכולוגי, שהיה נחלתם של בעלי עסקים רבים שהביעו חששות רציניים לעשות שימוש בקופות מחשב או בקופה רושמת. כיום תופעה זו הולכת ומתמעטת, עד לכדי היעלמות מוחלטת מפני הנוף העסקי.


פקטורים מרכזיים לניהול תקין של עסקים
מעבר לכך, ניתן להבחין שכיום הציבור הישראלי החל לפתח מודעות הרבה יותר גדולה לחשיבותו הרבה של נושא הניהול התקין בבתי עסק. לדוגמא ניתן להביא את גופי המימון השונים אשר מתנים מתן הלוואות לפתיחת בתי עסק בייעוץ מטעם מומחים שמיועד לבעלי העסק המדובר.במסגרת ייעוץ זה, עתידים בעלי העסק להיחשף למגוון רחב של גורמים שנחשבים לפקטור מרכזי מאד במסגרת הצלחתו של העסק כמו למשל נושא הנראות של המבנה, תזרים המזומנים, בקרת המלאי, הוצאות משתנות וקבועות, ניהול הכנסות, ספקים וכיוצא בזה..


עלויות נוחות
התוצאה של כל המשתנים האמורים הנ"ל, הביא לצורך מוגבר באמצעים מתקדמים לריכוז המידה של העסק. הקופה הרושמת מעניקה מענה מצוין במסגרת צורך זה, ומאפשרת לייצר דוחות בחתכים מגוונים. עם כניסתן לשוק, מחירי הקופות הרושמות היו גבוהים מאד ביחס לעלויות הנוכחיות שלהן כיום. מדובר במחירים סבירים בהחלט ונוחים לכל כיס, כך למשל ניתן להבחין בהימצאותה של הקופה הרושמת גם בדוכני הפלאפל המקומיים ובקרב מוכרי הפיצוחים השכונתיים.
ראה גם -  קופות רושמות ממוחשבות
 
למאמר בנושא היעלות של קופה רושמת לחץ כאן

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

 

053-9383615

 א' - ה' שעות 8:00 - 17:00 (מפעל חיוני) 

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' ACLAS

המוצר במחיר האטרקטיבי בישראל

לפרטים התקשרו עכשיו >> 054-9550663

פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת

מענה טלפוני עד 22:00

053-9383615​